19 marca 2015

Przyprawa do ziemniaków firmy Rafex

Cześć ;)
W końcu zaczyna się u mnie weekend. Hurrra :) Jestem taka zmęczona tym tygodniem na studiach mimo, że i tak nic nie robiłam :p To chyba przez tą ładną pogodę, najlepiej się nią zachwycać i wyglądać za okno niż słuchać na wykładach. ;) Słoneczko po tylu dniach niepogody... ach jak cudownie :D

Dziś przygotowałam dla Was post z kolejną opinią przyprawy firmy Rafex. Tym razem jest to PRZYPRAWA DO ZIEMNIAKÓW.Zjadamy dużo potraw z ziemniaków: placki ziemniaczane, frytki, ziemniaki gotowane , smażone i pieczone. Przyprawa do potraw z ziemniaków to mieszanka tak skomponowanych składników, m.in.: czosnku, papryki, majeranku, kminku, że dzięki nim smak znanych wcześniej potraw odkrywamy na nowo. Uwierzcie mi, że to prawda. Postanowiłam tym razem zrobić frytki, w końcu też są z ziemniaków :p

Uwielbiam frytki. Będąc w centrach handlowych nigdy nie mogłam odpuścić zjedzenia w restauracjach serwujących fast foody. Wiadomo, zamawiając jedzenie, frytki muszą być obowiązkowo. Lecz przekonałam się że frytki zrobione samemu wraz z PRZYPRAWĄ DO ZIEMNIAKÓW są o wiele lepsze. Musicie sami spróbować. Tak, tak. Kroimy ziemniaczki, sypiemy przyprawą, mieszamy, aby przyprawa była na wszystkich frytkach. (Przyprawę przesypałam do słoiczka, więc nie było potrzeby fotografowania jej ponownie, bo zrobiłam to jak była w torebce ;) )


Frytki smażymy i kiedy są gotowe jemy zachwycając się smakiem i zapachem (w domu pachniało pięknie przyprawami, a nie smażonym jedzeniem) :) Jednak małym minusem jest to, że musiałam frytki jeszcze trochę osolić, ponieważ jak dla mnie w przyprawie było mało soli.Przyprawa nadaje się również do placków ziemniaczanych, ziemniaków gotowanych , smażonych i pieczonych. Przetestowałam już kilka przypraw, które otrzymałam. Jak dotąd wszystkie dania mają niepowtarzalny smak. Pychaaaa ;)  (Opinie wkrótce) 

http://rafex.eu/


Kochane, myślałam o pierwszym moim rozdaniu. Uważacie, że jeszcze za wcześnie na rozdania, czy mogę planować dla Was niespodziankę? :)

5 komentarzy:

Dziękuję za pozostawiony komentarz. Na pewno się odwdzięczę. :)